27 лютого, на головному червоному хіднику обласної культурно-мистецької акції «Людина року – 2019», на урочистій церемонії традиційного щорічного нагородження за досягнення та успіхи зібралися кращі з кращих представників інтелектуальної та професійної еліти області – переможці та номінанти конкурсу.
Список переможців премії «Людина року 2019»
Номінація «Регіональний лідер року» – ШЕВЧУК Руслан Богданович, начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту
Номінація «Громадський діяч року» – ГУМЕННИЙ Леонід Олександрович, громадський діяч, голова ГО «ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО»
Номінація «Державний службовець року» – ІГНАТОВ Сергій Новомирович, начальник Головного управління статистики у Вінницькій області
Номінація «Діяч культури та мистецтва року» – РИЧКОВ Микола Леонідович, начальник відділу культури та туризму Гайсинської РДА, заслужений працівник культури України
Номінація « Діяч освіти та науки року» – ЗАБОЛОТНА Галина Іванівна, вчитель географії Комунального закладу «Якушинецький ліцей» Вінницької області
СЛУШНИЙ Олег Миколайович, директор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»
Номінація «Берегиня роду» – ПАРХОМЕНКО Ніна Григорівна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу, с.Жабокрич Крижопільського району
Номінація «Журналіст року» – ГАВРИЛОВА Оксана Олександрівна, журналіст ТОВ «Редакція газети «Вінниччина»
Номінація «Міський голова року» – МОРГУНОВ Сергій Анатолійович, Вінницький міський голова
Номінація «Митець року» – ЗОРИК Григорій Іванович, заслужений художник України, викладач циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Комунального вищого навчального закладу «Тульчинський коледж культури»
Номінація «Самоврядець року» – ЯБЛОНСЬКИЙ Павло Васильович, секретар Вінницької міської ради
Номінація «Лідер медичної галузі року» – КІЛЄВОЙ Ігор Віталійович, лікар з медицини невідкладних станів відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування
Номінація «Аграрій року» – ТЕЛЕВАТЮК Богдан Іванович, голова ФГ «Агро Сад» Могилів-Подільського району
Номінація «Соціальний працівник року» – МАТВІЙЧУК Василь Григорович, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району Вінницької області Козятинської районної ради»
Номінація «Торгівельна марка року» – СЕМЕНЮК Любов Артемівна, голова правління ПрAT «Вінницька харчосмакова фабрика»
Номінація «Підприємець року» – ГНАТОВСЬКИЙ Ігор Вікторович, директор та власник ІТ-компанії «LetyShops»
Номінація «Промисловець року» – СОПРУНОВ Андрій Вікторович, директор з виробництва ТОВ «Люстдорф»
Номінація «Роботодавець року» – КОВАЛЕНКО Валентин Миколайович, керівник ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC group)
Номінація «Спортсмен року» – ОЧЕРЕТНИЙ Ростислав Русланович, багаторазовий призер обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з ММА та бойового самбо
Номінація «Нова генерація року» – КВЯТ Софія Вікторівна, учениця 9 класу КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім.М.І.Пирогова Вінницької міської ради», лідерка учнівського самоврядування, ініціаторська власного проєкту «Ні булінгу»
Номінація «Герой року» – МАКУХА Ярослав Олегович, учень 5 класу навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ст. – дошкільного навчального закладу с. Чернятин Калинівського району
Номінація «Меценат року» – ТОЛКАЧ Петро Іванович, директор ТОВ «Демидівський граніт»
Номінація «Захисник України року» – ПРУДНИК Наталія Володимирівна, учасник бойових дій
Номінація «Благодійник року» – РИЖУК Віктор Володимирович, генеральний директор ТОВ «Хмільницьке»
Номінація «Ресторатор року» – МУЛЯР Дмитро Миколайович, директор ресторану «MontBlanc»
Номінація «Лідер туристичної галузі року» – РИБАЧОК Андрій Вікторович, співзасновник Тур-Клубу «Бідняжка»
Номінація «Багатодітна родина року» – БУРЕНКО Тетяна Гаврилівна та БУРЕНКО Леонід Пилипович
Номінація «Бізнесмен року» – СОРОЧИНСЬКИЙ Юрій Валерійович, директор ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД»
Номінація «Дизайнер року» – КВЄТНА Людмила Володимирівна, дизайнер-модельєр
Номінація «Фінансист року» – БАКУТА Сергій Віталійович, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області
Номінація «Обдарованість року» – БАБАХАНЯН Авак Гагікович, учень 7 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Тиврів, учень Тиврівської дитячої музичної школи
Номінація «Правник року» – ДЗИГУН Ольга Леонідівна, начальник відділу правового, соціального забезпечення та експертиз департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради
Номінація «Комунальник року» – ДОВБАНЮК Валерій Михайлович, генеральний директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»
Номінація «Волонтер року» – РЕБАР Іван Іванович, учасник бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, волонтер, Іллінецький район